Home / Antika Mobilya

Antika Mobilya

Antika Mobilya Alanlar

antika mobilya alanlar
antika mobilya alanlar

Evde kullanmadığınız nakit paraya çevirmek istediğiniz Antika mobilyaları değerinde nakit olarak satın alınır. Antika Mobilya Alanlar olarak  satmak istediğiniz antika halıları değerinde nakit olarak satın alınır. Whatsapp yoluyla veya e-posta yoluyla antika mobilyaların fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Uzman ekspertiz arkadaşlarımızla birlikte 5 dakika da teklifimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Antika mobilyalarınızın  ödemelerini nakit olarak yapıyoruz

Antika Mobilya Alınır

antika mobilya alınır
antika mobilya alınır

Antika eski zamanlardan kalma tarihi değeri olan ve nadir bulunan eşyadır.Pahası ağır az bulunur hoşa giden eşya anlamı taşır.Antika kelimesi dilimize İtalyancadan geçmiştir.Eski osmanlı döneminde Giranbaha tuhaf tefarik anlamı taşırdı. Her eski olan antika değildir. Antika olabilmesi için hem eski hemde çok nadir bulunması gerekir. Antika mobilya ,antika yatak odası,antika oturma grubu,antika berjer , antika yemek odası,antika salon takımı,antika vitrin,antika salon takımı,antika vitrin,antika gümüşlük alınır. Satmak istediğiniz antika mobilyaların fotoğraflarını Whatsapp veya e-posta yoluyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Whatsapp İletişim: 0552 221 69 10 E-posta: antiktunca@gmail.com

Antika Mobilya Alan Yerler

antika mobilya alan yerler
antika mobilya alan yerler

Antika Mobilya Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin eski antika mobilyalarını en yüksek fiyattan nakit olarak satın almaktayız. 40 yıllık tecrübemizle birlikte hangi mobilyanın  hangi model olduğunu bilip siz değerli müşterilerimizin antika mobilyalarına  değerinde fiyat verebilmekteyiz. İstanbul ‘un tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterimiz arayın bizler en geç 30 dk içinde siz değerli müşterilerimizin yanında olalım .Bakırköy antika mobilya alan yerler,kadıköy antika mobilya alan yerler,şişli antika mobilya alan yerler,beyoğlu antika mobilya alan yerler olarak siz değerli müşterilerimize bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Antik Mobilya Alım Satım

antika mobilya alım satım
antika mobilya alım satım

Antika Mobilya Alım Satım yapan firmalar arasında en eski ve en iyi olan firmalar arasındayız. Evinizin bir köşesinde bulunan antika mobilyaları satmadan önce bizleri arayarak en yüksek fiyatları alabilirsiniz. Satmak istediğiniz antika mobilyaların fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte en yüksek fiyatları teklif etmekteyiz.

Antika Mobilya Alıcıları

antika mobilya alıcıları
antika mobilya alıcıları

İstanbul’un çeşitli semtlerinde antika işi yapan bir çok firma bulunmaktadır. Antika işi uzaktan bakıldığında çok kolay bir iş olarak görünse bile aslında çok bilgi,tecrübe gerektiren bir iştir. Bizler 40 yıllık tecrübemizle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Antika Mobilya Alıcıları olarak siz değerli müşterilerimize uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz. Antika mobilyaları  satmadan önce bizleri aramayı unutmayınız.

 

2.el iphone alan yerler
WhatsApp Fotoğraf Gönderebilirsiniz.