Home / Antika Halı

Antika Halı

Antika Halı Alanlar

antika halı alanlar
antika halı alanlar

Evde kullanmadığınız nakit paraya çevirmek istediğiniz Antika Halıları değerinde nakit olarak satın alınır. Antika Halı Alanlar olarak  satmak istediğiniz antika halıları değerinde nakit olarak satın alınır. Whatsapp yoluyla veya e-posta yoluyla antika halıların fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Uzman ekspertiz arkadaşlarımızla birlikte 5 dakika da teklifimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Antika Halılarınızın ödemelerini nakit olarak yapıyoruz

Whatsapp İletişim: 0552 221 69 10 E-posta: antiktunca@gmail.com 

Antika Halı Alınır

antika halı alınır
antika halı alınır

Antika eski zamanlardan kalma tarihi değeri olan ve nadir bulunan eşyadır.Pahası ağır az bulunur hoşa giden eşya anlamı taşır.Antika kelimesi dilimize İtalyancadan geçmiştir.Eski osmanlı döneminde Giranbaha tuhaf tefarik anlamı taşırdı. Her eski olan antika değildir. Antika olabilmesi için hem eski hemde çok nadir bulunması gerekir. Antika hereke halıları,antika ipek halıları,antika bünyen halıları,antika ladik halıları,antika anadolu halıları,acem halıları,iran halıları,sivas ceza evi halıları , antika ısparta halıları, antika el dokuma halıları değerinde nakit olarak alınır. Antika halılar bölgesine ve yöresine göre değerlilik kazanmaktadır. Satmak istediğiniz antika halıların fotoğraflarını Whatsapp veya e-posta yoluyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Whatsapp İletişim: 0552 221 69 10 E-posta: antiktunca@gmail.com 

Antika Halı Alan Yerler

antika halı alan yerler
antika halı alan yerler

Antika Halı Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin eski antika halılarını en yüksek fiyattan nakit olarak satın almaktayız. 40 yıllık tecrübemizle birlikte hangi halının hangi model olduğunu bilip siz değerli müşterilerimizin antika halılarına değerinde fiyat verebilmekteyiz. İstanbul ‘un tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterimiz arayın bizler en geç 30 dk içinde siz değerli müşterilerimizin yanında olalım .Bakırköy antika halı alan yerler,kadıköy antika halı alan yerler,şişli antika halı alan yerler,beyoğlu antika halı alan yerler olarak siz değerli müşterilerimize bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Antika Halı Alım Satım 

antika halı alım satım
antika halı alım satım

Antika Halı Alım Satım yapan firmalar arasında en eski ve en iyi olan firmalar arasındayız. Evinizin bir köşesinde bulunan antika halıları satmadan önce bizleri arayarak en yüksek fiyatları alabilirsiniz. Satmak istediğiniz antika halıların fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte en yüksek fiyatları teklif etmekteyiz.

Antika Halı Alıcıları

antika halı alıcıları
antika halı alıcıları

İstanbul’un çeşitli semtlerinde antika işi yapan bir çok firma bulunmaktadır. Antika işi uzaktan bakıldığında çok kolay bir iş olarak görünse bile aslında çok bilgi,tecrübe gerektiren bir iştir. Bizler 40 yıllık tecrübemizle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Antika Halı Alıcıları olarak siz değerli müşterilerimize uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz. Antika halıları satmadan önce bizleri aramayı unutmayınız.

2.el iphone alan yerler
WhatsApp Fotoğraf Gönderebilirsiniz.