Home / Antika Obje

Antika Obje

Antika Obje Alanlar

antika obje alanlar
antika obje alanlar

Evde kullanmadığınız nakit paraya çevirmek istediğiniz tüm antika obje eşyaları değerinde satın alınır. Antika Obje Alanlar olarak satmak istediğiniz antika obje eşyalarınızı resimlerini Whatsapp veya mail yoluyla bizlere ulaştırabilirsiniz. 5 dakika içinde siz değerli müşterilerimize fiyat teklifi sunmaktayız. Teklif ettiğimiz fiyatı kabul ettiğiniz takdirde adresinize en yakın aracımızı yollayıp antika objeleri satın alıyoruz. Antika Objelerin ödemelerini nakit olarak yapıyoruz.

Whatsapp İletişim: 0552 221 69 10 E-posta: antiktunca@gmail.com 

Antika Obje Alınır

antika obje alınır
antika obje alınır

Antika eski zamanlardan kalma tarihi değeri olan ve nadir bulunan eşyadır.Pahası ağır az bulunur hoşa giden eşya anlamı taşır.Antika kelimesi dilimize İtalyancadan geçmiştir.Eski osmanlı döneminde Giranbaha tuhaf tefarik anlamı taşırdı. Her eski olan antika değildir. Antika olabilmesi için hem eski hemde çok nadir bulunması gerekir. Elinizde değerini merak ettiğiniz saat,halı, tablo,para,gramafon ve mobilya gibi objelerin değerlerini öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.Antika olması için çok eski olmasına gerek yok mesela ünlü bir sanatçının tablosu,heykel traşın heykeli yada değeri olan ipliğin halısı gibi eşyalar antika değeri taşır. Bazı koleksiyonerler belli bir zaman geçtikten sonra değerleneceği inandıkları için koleksiyon eşyaları toplarlar. Bu eşyalar zaman geçtikten sonra antika değeri kazanabiliyor.

Antika Obje Alan Yerler

antika obje alan yerler
antika obje alan yerler

Antika Obje Alan Yerler olarak en çok ilgilendiğimiz antika eşyalar :Cam eşya, saatler, metal eşya, mobilya, seramik ve porselen eşya, halı ve kilim, eski gümüş, mobilyalar, halı, kilim, işlemeli bez, kadife bezler, bakır eşyalar, avizeler, tablolar, resimler, kartpostallar, efemeralar, pul, eski paralar, radyo, telefon, daktilo, eski mekanik eşyalar, el yazması kitaplar, eski çizgi romanlar, taşplak, eski plak ve pikaplar, askeri kıyafetler, kılıç, kama, eski madalya ve nişanlar, hatyazı, heykel, bronz eşya, ferman, berat, ipek halı, kuran-ı kerim, tuğralı gümüş vb. ürünlerle ilgilenmekteyiz. Antika Alan Yerler olarak adresinize kadar gelip en yüksek fiyattan nakit olarak satın alınır.

Antika Obje Alım Satım

antika obje alım satım
antika obje alım satım

Antika Obje Alım Satım yapan firmalar arasında ilk sırada gelmekteyiz.Satmak istediğiniz antika obje eşyalarınızı en yüksek fiyattan nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını gönderdiğiniz takdirde uzman ekspertiz arkadaşlarımızla birlikte fiyat teklifi sunmaktayız. 40 yıllık tecrübemizle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Antika eşyalarınızı satmadan önce bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Antika Obje Alıcıları

antika obje alıcıları
antika obje alıcıları

İstanbul’un çeşitli semtlerinde antika işi yapan bir çok firma bulunmaktadır. Antika işi uzaktan bakıldığında çok kolay bir iş olarak görünse bile aslında çok bilgi,tecrübe gerektiren bir iştir. Bizler 40 yıllık tecrübemizle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Antika Obje Alıcıları olarak siz değerli müşterilerimize uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz. Antika objeleri satmadan önce bizleri aramayı unutmayınız.

2.el iphone alan yerler
WhatsApp Fotoğraf Gönderebilirsiniz.