Home / Antika Tablo

Antika Tablo

Antika Tablo Alanlar

antika tablo alanlar
antika tablo alanlar

Evde kullanmadığınız nakit paraya çevirmek istediğiniz Antika tabloları değerinde nakit olarak satın alınır. Antika Tablo Alanlar olarak  satmak istediğiniz antika tabloları değerinde nakit olarak satın alınır. Whatsapp yoluyla veya e-posta yoluyla antika tabloların fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Uzman ekspertiz arkadaşlarımızla birlikte 5 dakika da teklifimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Antika tablolarınızı  ödemelerini nakit olarak yapıyoruz

Whatsapp İletişim: 0552 221 69 10 E-posta: antiktunca@gmail.com 

 

Antika Tablo Alınır

antika tablo alınır
antika tablo alınır

Antika eski zamanlardan kalma tarihi değeri olan ve nadir bulunan eşyadır.Pahası ağır az bulunur hoşa giden eşya anlamı taşır.Antika kelimesi dilimize İtalyancadan geçmiştir.Eski osmanlı döneminde Giranbaha tuhaf tefarik anlamı taşırdı. Her eski olan antika değildir. Antika olabilmesi için hem eski hemde çok nadir bulunması gerekir.antika tablo,antika yağlı boya,nuri iyem tabloları,nazlı cevit tabloları,nedim günsir tabloları,nejat devrim tabloları,neşat günal tabloları,nuri abaç tabloları,nurullah berk tabloları,orhan peker tabloları,orhan taylan tabloları,osman nuri paşa tabloları nakit olarak satın alınır. Satmak istediğiniz antika tabloların fotoğraflarını Whatsapp veya e-posta yoluyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Whatsapp İletişim: 0552 221 69 10 E-posta: antiktunca@gmail.com 

Antika Tablo Alan Yerler

antika tablo alan yerler
antika tablo alan yerler

Antika Tablo Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin eski antika tabloları en yüksek fiyattan nakit olarak satın almaktayız. 40 yıllık tecrübemizle birlikte hangi tablonun  hangi model olduğunu bilip siz değerli müşterilerimizin antika tablolarını  değerinde fiyat verebilmekteyiz. İstanbul ‘un tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterimiz arayın bizler en geç 30 dk içinde siz değerli müşterilerimizin yanında olalım .Bakırköy antika tablo alan yerler, kadıköy antika tablo alan yerler,şişli antika tablo alan yerler,beyoğlu antika tablo alan yerler olarak siz değerli müşterilerimize bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Antika Tablo Alım Satım

antika tablo alım satım
antika tablo alım satım

Antika Tablo Alım Satım yapan firmalar arasında en eski ve en iyi olan firmalar arasındayız. Evinizin bir köşesinde bulunan antika tabloları satmadan önce bizleri arayarak en yüksek fiyatları alabilirsiniz. Satmak istediğiniz antika tabloların fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte en yüksek fiyatları teklif etmekteyiz.

Antika Tablo Alıcıları

antika tablo alıcıları
antika tablo alıcıları

İstanbul’un çeşitli semtlerinde antika işi yapan bir çok firma bulunmaktadır. Antika işi uzaktan bakıldığında çok kolay bir iş olarak görünse bile aslında çok bilgi,tecrübe gerektiren bir iştir. Bizler 40 yıllık tecrübemizle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Antika Tablo Alıcıları olarak siz değerli müşterilerimize uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz. Antika tabloları satmadan önce bizleri aramayı unutmayınız.

2.el iphone alan yerler
WhatsApp Fotoğraf Gönderebilirsiniz.